
Fuglebad i cement med unikt bølget design. Fuglebaddet tiltrækker fugle til din have og giver dem en vandkilde, og fungerer som en stilfuld udendørs dekoration. Ø32 x H7 cm
Varenummer: 6425044
| Størrelse samlet | Diameter 32 cm, Højde 7 cm |
|---|---|
| Materiale | Cement |
| Farve | Natur |
| Vægt | 2,7 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Yderligere info | Kondens vil dannes under fuglebadet. |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent |
Fuglebad i cement med unikt bølget design. Fuglebaddet tiltrækker fugle til din have og giver dem en vandkilde, og fungerer som en stilfuld udendørs dekoration. Ø32 x H7 cm
Varenummer: 6425044
| Størrelse samlet | Diameter 32 cm, Højde 7 cm |
|---|---|
| Materiale | Cement |
| Farve | Natur |
| Vægt | 2,7 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Yderligere info | Kondens vil dannes under fuglebadet. |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent |


