
Beige fontæne med et enkelt, elegant design og indbygget LED-lys. Fontænen er lavet af polyserin, som er et slidstærkt og vejrbestandigt stenlignende materiale. Brug fontænen som dekoration til din terrasse eller have, og nyd den stille lyd af rindende vand. Inklusiv 2,4 m ledning. Ø29 x H21 cm
| Materiale | Polyresin |
|---|---|
| Farve | Beige |
| Størrelse | Diameter 29 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 3,6 kg |
| - | |
| Total længde | 2,4 m |
| Transformer | BJ-AC120040-IP44 |
| Antal pærer/LED | 4 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 20 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |
Beige fontæne med et enkelt, elegant design og indbygget LED-lys. Fontænen er lavet af polyserin, som er et slidstærkt og vejrbestandigt stenlignende materiale. Brug fontænen som dekoration til din terrasse eller have, og nyd den stille lyd af rindende vand. Inklusiv 2,4 m ledning. Ø29 x H21 cm
| Materiale | Polyresin |
|---|---|
| Farve | Beige |
| Størrelse | Diameter 29 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 3,6 kg |
| - | |
| Total længde | 2,4 m |
| Transformer | BJ-AC120040-IP44 |
| Antal pærer/LED | 4 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 20 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |


