
2-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. B160 x H73 x D85 cm
Varenummer: 3640332
| Type | 2-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben ABS-plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 73 cm, Dybde 85 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 94 cm, Længde 186 cm, Højde 69 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. B160 x H73 x D85 cm
Varenummer: 3640332
| Type | 2-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben ABS-plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 73 cm, Dybde 85 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 94 cm, Længde 186 cm, Højde 69 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



