
1,5-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Liggemål 74x190 cm. B105 x H84 x D74 cm
Varenummer: 3640371
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/38 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/38 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 20/38 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Purskum |
| Farve | Grå, Natur eg |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 105 cm, Højde 84 cm, Dybde 74 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Udslået liggemål | Bredde 74 cm, Længde 190 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 74 cm, Længde 190 cm, Højde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 107 cm, Højde 44 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
1,5-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Liggemål 74x190 cm. B105 x H84 x D74 cm
Varenummer: 3640371
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/38 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/38 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 20/38 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Purskum |
| Farve | Grå, Natur eg |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 105 cm, Højde 84 cm, Dybde 74 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Udslået liggemål | Bredde 74 cm, Længde 190 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 74 cm, Længde 190 cm, Højde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 107 cm, Højde 44 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



