
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 130x192 cm. B192 x H83 x D83 cm
Varenummer: 3620300
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, , Træfiberplade, Polyester, Massiv fyr, Ryg Træfiberplade, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 83 cm, Dybde 83 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 46 |
| Udslået liggemål | Bredde 130 cm, Længde 192 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 71 cm, Længde 194 cm, Højde 48 cm |
| Vægt | 48 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 240 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 130x192 cm. B192 x H83 x D83 cm
Varenummer: 3620300
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, , Træfiberplade, Polyester, Massiv fyr, Ryg Træfiberplade, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 83 cm, Dybde 83 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 46 |
| Udslået liggemål | Bredde 130 cm, Længde 192 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 71 cm, Længde 194 cm, Højde 48 cm |
| Vægt | 48 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 240 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


