
6-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan ikke spejlvendes. Liggemål 140x265 cm. B294 x H80 x D84/201 cm
Varenummer: 3640432
| Type | Hjørnesofa |
|---|---|
| Personer | 6 |
| Materiale | LVL, , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, Træfiberplade, Purskum, Massiv birk, Ryg Træfiberplade, Polyester, Massiv birk, Armlæn Træfiberplade, Purskum, Massiv birk, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Plast |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 294 cm, Højde 80 cm, Dybde 84/201 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 53 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 265 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 143 cm, Højde 232 cm |
| Vægt | 150 kg |
| Maks. belastning | 660 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 330 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
6-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan ikke spejlvendes. Liggemål 140x265 cm. B294 x H80 x D84/201 cm
Varenummer: 3640432
| Type | Hjørnesofa |
|---|---|
| Personer | 6 |
| Materiale | LVL, , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, Træfiberplade, Purskum, Massiv birk, Ryg Træfiberplade, Polyester, Massiv birk, Armlæn Træfiberplade, Purskum, Massiv birk, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Plast |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 294 cm, Højde 80 cm, Dybde 84/201 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 53 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 265 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 143 cm, Højde 232 cm |
| Vægt | 150 kg |
| Maks. belastning | 660 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 330 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



