
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 135x195 cm. B225 x H74 x D91 cm
Varenummer: 3690356
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål, Ryg Krydsfiner, , Papir, |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Purskum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 225 cm, Højde 74 cm, Dybde 91 cm |
| Sædehøjde | 42 |
| Udslået liggemål | Bredde 135 cm, Længde 195 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 225 cm, Længde 135 cm, Højde 58 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 78 cm, Længde 203 cm, Højde 74 cm |
| Vægt | 86 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Udslået liggemål 135x195 cm. B225 x H74 x D91 cm
Varenummer: 3690356
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Massiv birk, Stål, Ryg Krydsfiner, , Papir, |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Purskum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 225 cm, Højde 74 cm, Dybde 91 cm |
| Sædehøjde | 42 |
| Udslået liggemål | Bredde 135 cm, Længde 195 cm |
| Udvidet størrelse | Bredde 225 cm, Længde 135 cm, Højde 58 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 78 cm, Længde 203 cm, Højde 74 cm |
| Vægt | 86 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |



