
4-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv eg. Kan ikke spejlvendes. B271 x H82 x D90/206 cm
Varenummer: 3690482
| Type | Open-end - Venstre |
|---|---|
| Personer | 4 |
| Materiale | Skum, , Polyester, Polyuretanskum, Massiv eg, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massiv eg |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Farve | Grå, Natur eg |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes |
| Størrelse samlet | Bredde 271 cm, Højde 82 cm, Dybde 90/206 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 209 cm, Højde 60 cm |
| Vægt | 84 kg |
| Maks. belastning | 380 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent |
4-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv eg. Kan ikke spejlvendes. B271 x H82 x D90/206 cm
Varenummer: 3690482
| Type | Open-end - Venstre |
|---|---|
| Personer | 4 |
| Materiale | Skum, , Polyester, Polyuretanskum, Massiv eg, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Skum, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massiv eg |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Farve | Grå, Natur eg |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes |
| Størrelse samlet | Bredde 271 cm, Højde 82 cm, Dybde 90/206 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 209 cm, Højde 60 cm |
| Vægt | 84 kg |
| Maks. belastning | 380 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent |



