
3-personers sofa i stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ben i massivt træ. B210 x H85 x D84 cm
Varenummer: 3600407
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25/20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 108 |
| Størrelse samlet | Bredde 210 cm, Højde 85 cm, Dybde 84 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 50 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 210 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ben i massivt træ. B210 x H85 x D84 cm
Varenummer: 3600407
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 25/20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 108 |
| Størrelse samlet | Bredde 210 cm, Højde 85 cm, Dybde 84 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 50 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 84 cm, Længde 210 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



