
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 137x200 cm. B222 x H83 x D86/152 cm
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Polyester, Ryg Skum, , Armlæn Skum, Krydsfiner, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Skum densitet 40 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skumdensitet 25 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyesterfiber |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 222 cm, Højde 83 cm, Dybde 90/152 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 58 |
| Udslået liggemål | Bredde 137 cm, Længde 200 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 137 cm, Længde 165 cm, Højde 78 cm |
| Vægt | 103 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 137x200 cm. B222 x H83 x D86/152 cm
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Polyester, Ryg Skum, , Armlæn Skum, Krydsfiner, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Skum densitet 40 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skumdensitet 25 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyesterfiber |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 222 cm, Højde 83 cm, Dybde 90/152 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 58 |
| Udslået liggemål | Bredde 137 cm, Længde 200 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 137 cm, Længde 165 cm, Højde 78 cm |
| Vægt | 103 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


