
Stof. Stolen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Udslået liggemål 74x220 cm. B89 x H79 x D94 cm
Varenummer: 3620310
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , Træfiberplade, Polyester, Massiv fyr, Ryg Skum, Armlæn Skum, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 25 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 89 cm, Højde 79 cm, Dybde 94 cm |
| Sædehøjde | 38 |
| Sædedybde | 49 |
| Udslået liggemål | Bredde 74 cm, Længde 220 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 94 cm, Højde 50 cm |
| Vægt | 27,3 kg |
| Maks. belastning | 130 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Stolen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Udslået liggemål 74x220 cm. B89 x H79 x D94 cm
Varenummer: 3620310
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , Træfiberplade, Polyester, Massiv fyr, Ryg Skum, Armlæn Skum, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 25 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 89 cm, Højde 79 cm, Dybde 94 cm |
| Sædehøjde | 38 |
| Sædedybde | 49 |
| Udslået liggemål | Bredde 74 cm, Længde 220 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 94 cm, Højde 50 cm |
| Vægt | 27,3 kg |
| Maks. belastning | 130 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


