
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Aftageligt betræk. B211 x H89 x D89 cm
Varenummer: 3670575
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 15/22/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum |
| Armlæn | Stof Polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Aftageligt betræk |
| Størrelse samlet | Bredde 211 cm, Højde 89 cm, Dybde 89 cm |
| Sædehøjde | 54 |
| Sædedybde | 51 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 127 cm, Længde 191 cm, Højde 42 cm |
| Vægt | 61 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vask | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Aftageligt betræk. B211 x H89 x D89 cm
Varenummer: 3670575
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 15/22/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum |
| Armlæn | Stof Polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Aftageligt betræk |
| Størrelse samlet | Bredde 211 cm, Højde 89 cm, Dybde 89 cm |
| Sædehøjde | 54 |
| Sædedybde | 51 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 127 cm, Længde 191 cm, Højde 42 cm |
| Vægt | 61 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vask | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



