
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv birk. Udslået liggemål 108x191 cm. B191 x H87 x D86 cm
Varenummer: 3601127
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massiv birk, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Massiv birk, Ryg Skum, Krydsfiner, Massiv birk, Ben Massiv birk |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 28 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 191 cm, Højde 87 cm, Dybde 86 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Udslået liggemål | Bredde 108 cm, Længde 190 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 109 cm, Længde 193 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv birk. Udslået liggemål 108x191 cm. B191 x H87 x D86 cm
Varenummer: 3601127
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massiv birk, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Massiv birk, Ryg Skum, Krydsfiner, Massiv birk, Ben Massiv birk |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 28 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Skum |
| Farve | Lysegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 191 cm, Højde 87 cm, Dybde 86 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Udslået liggemål | Bredde 108 cm, Længde 190 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 109 cm, Længde 193 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



