
2-personers sofa i stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ben i massivt træ. B162 x H86 x D84 cm
Varenummer: 3670559
| Type | 2-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 26/25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyester |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 162 cm, Højde 86 cm, Dybde 84 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 53 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 134 cm, Højde 33 cm |
| Vægt | 50 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2-personers sofa i stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ben i massivt træ. B162 x H86 x D84 cm
Varenummer: 3670559
| Type | 2-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 26/25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyester |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 162 cm, Højde 86 cm, Dybde 84 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 53 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 134 cm, Højde 33 cm |
| Vægt | 50 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



