
2-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Udslået liggemål 108x180 cm. B180 x H82 x D92 cm
Varenummer: 3670511
| Type | 2-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Filt, LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr, Stål, Ben Filt, Massivt gummitræ, Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 10/45 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 10/45 kg/m³ |
| Farve | Grå, Natur |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 180 cm, Højde 82 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 38 |
| Sædedybde | 54 |
| Udslået liggemål | Bredde 108 cm, Længde 180 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 110 cm, Længde 182 cm, Højde 16 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Udslået liggemål 108x180 cm. B180 x H82 x D92 cm
Varenummer: 3670511
| Type | 2-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Filt, LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr, Stål, Ben Filt, Massivt gummitræ, Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 10/45 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 10/45 kg/m³ |
| Farve | Grå, Natur |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 180 cm, Højde 82 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 38 |
| Sædedybde | 54 |
| Udslået liggemål | Bredde 108 cm, Længde 180 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 110 cm, Længde 182 cm, Højde 16 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


