
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 110x213 cm. B214 x H69 x D81/122 cm
Varenummer: 3640186
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), PU (polyuretan), Træfiberplade, Plast, Krydsfiner, Polyester, Ryg PP (polypropylen), PU (polyuretan), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Plast |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | Skumfiber, Skum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå, Lysegrå |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Størrelse samlet | Bredde 214 cm, Højde 69 cm, Dybde 81/122 cm |
| Sædehøjde | 39 |
| Sædedybde | 71 |
| Udslået liggemål | Bredde 110 cm, Længde 213 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 136 cm, Længde 154 cm, Højde 43 cm |
| Vægt | 78 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 110x213 cm. B214 x H69 x D81/122 cm
Varenummer: 3640186
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Plast, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), PU (polyuretan), Træfiberplade, Plast, Krydsfiner, Polyester, Ryg PP (polypropylen), PU (polyuretan), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Plast |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | Skumfiber, Skum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå, Lysegrå |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Størrelse samlet | Bredde 214 cm, Højde 69 cm, Dybde 81/122 cm |
| Sædehøjde | 39 |
| Sædedybde | 71 |
| Udslået liggemål | Bredde 110 cm, Længde 213 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 136 cm, Længde 154 cm, Højde 43 cm |
| Vægt | 78 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


