
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Udslået liggemål 140x200 cm. B240 x H86 x D88 cm
Varenummer: 3630085
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ, Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Skum densitet 80g/m2 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D23 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet D24 kg/m³ |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 240 cm, Højde 86 cm, Dybde 88 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 55 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 191 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 195 cm, Højde 105 cm |
| Vægt | 99 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Udslået liggemål 140x200 cm. B240 x H86 x D88 cm
Varenummer: 3630085
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ, Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Skum densitet 80g/m2 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D23 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet D24 kg/m³ |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 240 cm, Højde 86 cm, Dybde 88 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 55 |
| Udslået liggemål | Bredde 140 cm, Længde 191 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 195 cm, Højde 105 cm |
| Vægt | 99 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


