
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Med drejefod, trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B78 x H111 x D94 cm
Varenummer: 3611059
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Hårdttræ, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Stel | LVL, Krydsfiner, Massiv fyr |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 18/23 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 8/23 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Purskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion, Drejefod |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 89-111 cm, Dybde 94-168 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 81 cm, Længde 84 cm, Højde 67 cm |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Med drejefod, trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B78 x H111 x D94 cm
Varenummer: 3611059
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Hårdttræ, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Stel | LVL, Krydsfiner, Massiv fyr |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 18/23 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 8/23 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Purskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Grå |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion, Drejefod |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 89-111 cm, Dybde 94-168 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 81 cm, Længde 84 cm, Højde 67 cm |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



