
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B86 x H78 x D77 cm
Varenummer: 3630075
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20 kg/m³ |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Beige, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 86 cm, Højde 78 cm, Dybde 77 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 86 cm, Højde 62 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B86 x H78 x D77 cm
Varenummer: 3630075
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 16/20 kg/m³ |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Beige, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 86 cm, Højde 78 cm, Dybde 77 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 86 cm, Højde 62 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


