
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ramme i massivt træ og stål. B75 x H93 x D93 cm
Varenummer: 3690307
| Type | Gyngestol |
|---|---|
| Materiale | PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg PU (polyuretan), Polyester, Stål, Armlæn PU (polyuretan), Polyester, Stål, Ben Massivt gummitræ, Stål |
| Stel | Krydsfiner, Stål |
| Sæde | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 26 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 19 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 19 kg/m³ |
| Stolesæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 26 kg/m³ |
| Behandling | Lakeret, Pulverlakeret |
| Fyld | PUR skum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Lyseblå, Natur |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 93 cm, Dybde 93 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 47 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 65 cm, Højde 82 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Ramme i massivt træ og stål. B75 x H93 x D93 cm
Varenummer: 3690307
| Type | Gyngestol |
|---|---|
| Materiale | PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg PU (polyuretan), Polyester, Stål, Armlæn PU (polyuretan), Polyester, Stål, Ben Massivt gummitræ, Stål |
| Stel | Krydsfiner, Stål |
| Sæde | Stof PP (polypropylen), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 26 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 19 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 19 kg/m³ |
| Stolesæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 26 kg/m³ |
| Behandling | Lakeret, Pulverlakeret |
| Fyld | PUR skum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Lyseblå, Natur |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 93 cm, Dybde 93 cm |
| Sædehøjde | 44 |
| Sædedybde | 47 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 65 cm, Højde 82 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


