
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv eg. Inkl. skammel. B72 x H99 x D80 cm
Varenummer: 3699084
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Massiv ask, Massiv eg, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Massiv ask, Massivt gummitræ, Stål, Ryg Skum, MDF, Polyester, Massiv ask, Massivt gummitræ, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massiv eg |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/10/30/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 55/25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/20/20 kg/m³ |
| Stolesæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/40/20 kg/m³ |
| Farve | Mørkegrå, Natur eg |
| Funktion | Fodskammel |
| Størrelse samlet | Bredde 72 cm, Højde 99 cm, Dybde 80 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 50 |
| Størrelse fodskammel | Bredde:52 cm, Højde:38 cm, Dybde:35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 73 cm, Længde 89 cm, Højde 71 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv eg. Inkl. skammel. B72 x H99 x D80 cm
Varenummer: 3699084
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Massiv ask, Massiv eg, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Massiv ask, Massivt gummitræ, Stål, Ryg Skum, MDF, Polyester, Massiv ask, Massivt gummitræ, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massiv eg |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/10/30/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 55/25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/20/20 kg/m³ |
| Stolesæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/40/20 kg/m³ |
| Farve | Mørkegrå, Natur eg |
| Funktion | Fodskammel |
| Størrelse samlet | Bredde 72 cm, Højde 99 cm, Dybde 80 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 50 |
| Størrelse fodskammel | Bredde:52 cm, Højde:38 cm, Dybde:35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 73 cm, Længde 89 cm, Højde 71 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


