
Kunstlæder. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B75 x H73-101 x D92-160 cm
Varenummer: 3698276
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyamid, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Polyamid |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 15 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ben | Polyamid |
| Fyld | 100% polyester, Skumfiber |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 3 |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 73-101 cm, Dybde 92-160 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 54 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 75 cm, Højde 58 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |
Kunstlæder. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B75 x H73-101 x D92-160 cm
Varenummer: 3698276
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyamid, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Polyamid |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 15 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ben | Polyamid |
| Fyld | 100% polyester, Skumfiber |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 3 |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 73-101 cm, Dybde 92-160 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 54 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 75 cm, Højde 58 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |



