
Teddystof. Sæde- og ryghynder i skum. B69 x H75 x D70 cm
Varenummer: 3650124
| Type | Loungestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum/100% polyester, fibre |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Råhvid |
| Egenskaber | |
| Størrelse samlet | Bredde 69 cm, Højde 75 cm, Dybde 70 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 48 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 72 cm, Højde 77 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Teddystof. Sæde- og ryghynder i skum. B69 x H75 x D70 cm
Varenummer: 3650124
| Type | Loungestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/20/16 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20/16 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum/100% polyester, fibre |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Råhvid |
| Egenskaber | |
| Størrelse samlet | Bredde 69 cm, Højde 75 cm, Dybde 70 cm |
| Sædehøjde | 41 |
| Sædedybde | 48 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 72 cm, Højde 77 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


