
Kunstlæder. Sæde- og ryghynder i skum. Med trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B76 x H105 x D92 cm
Varenummer: 3621000
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Kunstlæder, Skum, PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål |
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Armlæn Kunstlæder, Skum, Krydsfiner |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 22 / 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester |
| Armlæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 22 / 24 kg/m³ |
| Fyld | Skum, 100% polyesterfiber |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Størrelse samlet | Bredde 76 cm, Højde 87-105 cm, Dybde 92-161 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 53 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 83 cm, Højde 66 cm |
| Vægt | 34 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstlæder. Sæde- og ryghynder i skum. Med trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B76 x H105 x D92 cm
Varenummer: 3621000
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Kunstlæder, Skum, PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål |
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Armlæn Kunstlæder, Skum, Krydsfiner |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 22 / 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester |
| Armlæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyester, Polyuretanskum, Skum densitet 22 / 24 kg/m³ |
| Fyld | Skum, 100% polyesterfiber |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Størrelse samlet | Bredde 76 cm, Højde 87-105 cm, Dybde 92-161 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 53 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 83 cm, Højde 66 cm |
| Vægt | 34 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


