
Varenummer: 3630061
| Type | Loungestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ, Stål |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 52/21/11 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyester (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 112 cm, Højde 80 cm, Dybde 112 cm |
| Sædehøjde | 40 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 113 cm, Længde 113 cm, Højde 37 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630061
| Type | Loungestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ben PP (polypropylen), Massivt gummitræ, Stål |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 52/21/11 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyester (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 112 cm, Højde 80 cm, Dybde 112 cm |
| Sædehøjde | 40 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 113 cm, Længde 113 cm, Højde 37 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


