
Varenummer: 3607504
| Materiale | Bomuld, Polyester, Polyuretanskum |
|---|---|
| Materiale | Sæde Bomuld, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Bomuld, Polyester, Polyuretanskum |
| Sæde | Stof Bomuld, Polyester, Skum materiale Polyuretanskum |
| Fyld | Polyuretanskum |
| Farve | Råhvid |
| Størrelse samlet | Diameter 110 cm, Højde 15 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vask | Håndvask |
| Producent |
Varenummer: 3607504
| Materiale | Bomuld, Polyester, Polyuretanskum |
|---|---|
| Materiale | Sæde Bomuld, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Bomuld, Polyester, Polyuretanskum |
| Sæde | Stof Bomuld, Polyester, Skum materiale Polyuretanskum |
| Fyld | Polyuretanskum |
| Farve | Råhvid |
| Størrelse samlet | Diameter 110 cm, Højde 15 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vask | Håndvask |
| Producent |



