
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med elektronisk betjent trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B78 x H111 x D97 cm
Varenummer: 3601104
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyamid, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Polyamid |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 7D/15D kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum densitet 180 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Polyesterfiber |
| Farve | Lysegrå |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 49 |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 87/111 cm, Dybde 97/164 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 80 cm, Længde 76 cm, Højde 65 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Max Watt | 50 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med elektronisk betjent trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B78 x H111 x D97 cm
Varenummer: 3601104
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyamid, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Polyamid |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 7D/15D kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum densitet 180 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Polyesterfiber |
| Farve | Lysegrå |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 49 |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 87/111 cm, Dybde 97/164 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 55 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 80 cm, Længde 76 cm, Højde 65 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Max Watt | 50 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


