
Stof. Ben i stål. B39 x H39 x D59 cm
Varenummer: 3640378
| Type | Fodskammel |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D24,D16,D20 kg/m³ |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Farve | Grå, Sort |
| Funktion | Fodskammel |
| Størrelse samlet | Bredde 39 cm, Højde 39 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 35 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 63 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |
Stof. Ben i stål. B39 x H39 x D59 cm
Varenummer: 3640378
| Type | Fodskammel |
|---|---|
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet D24,D16,D20 kg/m³ |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Farve | Grå, Sort |
| Funktion | Fodskammel |
| Størrelse samlet | Bredde 39 cm, Højde 39 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 35 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 63 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |



