
2-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Udslået liggemål 126x195 cm. B160 x H78 x D69 cm
Varenummer: 3640430
| Type | 2-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Filt, Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ryg Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Armlæn Filt, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 78 cm, Dybde 69 cm |
| Sædehøjde | 36 |
| Sædedybde | 64 |
| Udslået liggemål | Bredde 126 cm, Længde 195 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 161 cm, Højde 60 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Udslået liggemål 126x195 cm. B160 x H78 x D69 cm
Varenummer: 3640430
| Type | 2-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Filt, Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Polyester |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ryg Skum, LVL, Træfiberplade, Polyester, Armlæn Filt, LVL, Træfiberplade, Polyester, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | Polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 78 cm, Dybde 69 cm |
| Sædehøjde | 36 |
| Sædedybde | 64 |
| Udslået liggemål | Bredde 126 cm, Længde 195 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 161 cm, Højde 60 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


