
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynder med bonell-fjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 145x195 cm. B243 x H86 x D86/156 cm
Varenummer: 3690380
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Filt, Skum, Metal, Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv fyr, , Polyester, Armlæn Skum, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Massiv fyr |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 243 cm, Højde 86 cm, Dybde 86/156 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 55 |
| Udslået liggemål | Bredde 145 cm, Længde 195 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 76 cm, Højde 130 cm |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sædehynder med bonell-fjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Med opbevaringsplads. Kan spejlvendes. Udslået liggemål 145x195 cm. B243 x H86 x D86/156 cm
Varenummer: 3690380
| Type | 3-personers sovesofa med chaiselong |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Filt, Skum, Metal, Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv fyr, , Polyester, Armlæn Skum, Ben Plast |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skum densitet 21 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Ben | Massiv fyr |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale PUR skum, Skumdensitet 30 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Skum |
| Farve | Mørkegrå |
| Egenskaber | Kan spejlvendes, Med opbevaringsplads |
| Chaiselong | Kan spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 243 cm, Højde 86 cm, Dybde 86/156 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 55 |
| Udslået liggemål | Bredde 145 cm, Længde 195 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 76 cm, Højde 130 cm |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Maks. belastning på udslået liggemål | 220 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | I chaiselong |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



