
3-personers sofa i velourstof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Udslået liggemål 116x192 cm. B192 x H89 x D92 cm
Varenummer: 3601397
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/16/47 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/16/47 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 10/16/47 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester |
| Farve | Mørkegrøn, Valnød |
| Egenskaber | Velour, Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 89 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Udslået liggemål | Bredde 116 cm, Længde 192 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 116 cm, Længde 193 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
3-personers sofa i velourstof. Sofaen kan nemt laves om til en seng. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Udslået liggemål 116x192 cm. B192 x H89 x D92 cm
Varenummer: 3601397
| Type | 3-personers sovesofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/16/47 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 10/16/47 kg/m³ |
| Udtrækssektion | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skumdensitet 10/16/47 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester |
| Farve | Mørkegrøn, Valnød |
| Egenskaber | Velour, Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 192 cm, Højde 89 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Udslået liggemål | Bredde 116 cm, Længde 192 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 116 cm, Længde 193 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 330 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



