
Spisebordsstol med hvidt formstøbt sæde og ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 7202415
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), Ryg PP (polypropylen), Ben Stål |
| Farve | Hvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Højde 88 cm, Dybde 53 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 57 cm, Højde 59 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med hvidt formstøbt sæde og ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 7202415
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), Ryg PP (polypropylen), Ben Stål |
| Farve | Hvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Højde 88 cm, Dybde 53 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 57 cm, Højde 59 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |



