
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i cognacfarvet kunstlæder. Sort drejefod i stål, som gør at stolen nemt kan dreje.
Varenummer: 3670047
| Materiale | Kunstlæder, Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Ryg Skum, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Tekstiler | PU (polyuretan) |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Cognac, Sort |
| Funktion | Drejefod |
| Størrelse samlet | Bredde 54 cm, Højde 90 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 60 cm, Højde 64 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 14 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i cognacfarvet kunstlæder. Sort drejefod i stål, som gør at stolen nemt kan dreje.
Varenummer: 3670047
| Materiale | Kunstlæder, Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Ryg Skum, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Skum materiale PU (polyuretan), Polyuretanskum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Tekstiler | PU (polyuretan) |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Cognac, Sort |
| Funktion | Drejefod |
| Størrelse samlet | Bredde 54 cm, Højde 90 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 60 cm, Højde 64 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 14 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |



