
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i beige stof. Matchende ben i stål.
Varenummer: 3640302
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 84 cm, Dybde 52 cm |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 50 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 5 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i beige stof. Matchende ben i stål.
Varenummer: 3640302
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 84 cm, Dybde 52 cm |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 50 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 5 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |



