
Spisebordsstol med polstret sæde og højt ryglæn i sort kunstlæder. Matchende ben i stål.
Varenummer: 3640000
| Materiale | Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, PU (polyuretan), Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Skum |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Skum |
| Behandling | |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 99 cm, Dybde 49 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 114 cm, Højde 19 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med polstret sæde og højt ryglæn i sort kunstlæder. Matchende ben i stål.
Varenummer: 3640000
| Materiale | Kunstlæder, Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, PU (polyuretan), Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Skum |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Skum |
| Behandling | |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 99 cm, Dybde 49 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 114 cm, Højde 19 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |



