
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sort kunstlæder. Ben i krom.
Varenummer: 3640199
| Materiale | Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 95 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 40 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 67 cm, Højde 49 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10,4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sort kunstlæder. Ben i krom.
Varenummer: 3640199
| Materiale | Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 95 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 40 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 67 cm, Højde 49 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10,4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


