
Spisebordsstol i hvid massiv fyr og MDF. Stolen er lakeret for at forlænge holdbarheden.
Varenummer: 3640147
| Materiale | , Massiv birk, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Ryg Massiv fyr, Ben Massiv fyr |
| Sæde | |
| Ryglæn | Stof Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 87 cm, Dybde 48 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 40 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 90 cm, Højde 6 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol i hvid massiv fyr og MDF. Stolen er lakeret for at forlænge holdbarheden.
Varenummer: 3640147
| Materiale | , Massiv birk, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Ryg Massiv fyr, Ben Massiv fyr |
| Sæde | |
| Ryglæn | Stof Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 87 cm, Dybde 48 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 40 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 90 cm, Højde 6 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


