
Træfiner. Kan stables. B47 x H46 x D35 cm
Varenummer: 3630109
| Materiale | , PE polyethylen, |
|---|---|
| Materiale | , , , PE polyethylen |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Kan stables |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 46 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 48 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Træfiner. Kan stables. B47 x H46 x D35 cm
Varenummer: 3630109
| Materiale | , PE polyethylen, |
|---|---|
| Materiale | , , , PE polyethylen |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Kan stables |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 46 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 48 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



