
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i grå velour. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640204
| Materiale | PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Ryg PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Tekstiler | Polyester |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Grå, Sort |
| Egenskaber | Velour |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 84 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 5,8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i grå velour. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640204
| Materiale | PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Ryg PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 20 kg/m³ |
| Tekstiler | Polyester |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Grå, Sort |
| Egenskaber | Velour |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 84 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 5,8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


