
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3678870
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 85 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 59 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 6 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3678870
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Skum, Krydsfiner, Polyester |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 85 cm, Dybde 59 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 59 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 6 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



