
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 3640130
| Materiale | Skum, LDF (Low Density Fibre plade), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, LDF (Low Density Fibre plade), Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Farve | Sand, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 83 cm, Dybde 60 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 45 |
| Med armlæn | Nej |
| Armlænshøjde | 51 |
| Samle info | Ben skal monteres |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 70 cm, Højde 59 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 6,55 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 3640130
| Materiale | Skum, LDF (Low Density Fibre plade), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, LDF (Low Density Fibre plade), Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Farve | Sand, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 83 cm, Dybde 60 cm |
| Sædehøjde | 48 |
| Sædedybde | 45 |
| Med armlæn | Nej |
| Armlænshøjde | 51 |
| Samle info | Ben skal monteres |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 70 cm, Højde 59 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 6,55 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


