
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3651004
| Materiale | PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 81 cm, Dybde 48 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 35 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 46 cm, Højde 17 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3651004
| Materiale | PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ben PP (polypropylen), Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 81 cm, Dybde 48 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 35 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 46 cm, Højde 17 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |



