
Massiv eg og egefiner. Skuffe med soft-close og fuldt udtræk. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3621007
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv eg, Massiv paulownia |
| Materiale | , , Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv eg, Massiv paulownia, Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | , |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 128 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 24 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv eg og egefiner. Skuffe med soft-close og fuldt udtræk. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3621007
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv eg, Massiv paulownia |
| Materiale | , , Træfiberplade, Krydsfiner, Massiv eg, Massiv paulownia, Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | , |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 128 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 24 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

