
Kunstfiner og stål. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3630039
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Natur eg, Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 126 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3630039
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Natur eg, Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 126 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

