
Massivt træ og MDF. B50 x L100 x H75 cm
Varenummer: 3630052
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , Massiv fyr, Massiv poppel, Stål |
| Materiale | , , , Massiv fyr, , , Ben Massiv poppel, |
| Skuffe | , , , , |
| Håndtag | Stål |
| Ben | Massiv poppel |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 100 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 107 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ og MDF. B50 x L100 x H75 cm
Varenummer: 3630052
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , Massiv fyr, Massiv poppel, Stål |
| Materiale | , , , Massiv fyr, , , Ben Massiv poppel, |
| Skuffe | , , , , |
| Håndtag | Stål |
| Ben | Massiv poppel |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 100 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 107 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |

