
MDF. B60 x L120 x H76 cm
Varenummer: 3630112
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | |
| Materiale | , |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 76 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 130 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. B60 x L120 x H76 cm
Varenummer: 3630112
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | |
| Materiale | , |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 76 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 130 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |

