
Kunstfiner. B60 x L140 x H75 cm
Varenummer: 3630073
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 140 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 149 cm, Højde 20 cm |
| Vægt | 50 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B60 x L140 x H75 cm
Varenummer: 3630073
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 140 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 149 cm, Højde 20 cm |
| Vægt | 50 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

