
Varenummer: 3630134
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Træfiberplade, , |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Håndtag | ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Længde 100 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 107 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 3630134
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Træfiberplade, , |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Håndtag | ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Længde 100 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 107 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

