
Massivt træ og MDF. B50 x L100 x H77 cm
Varenummer: 3600632
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , Massivt gummitræ |
| Materiale | , , , , Ben Massivt gummitræ, , , |
| Skuffe | , , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Natur |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 100 cm, Højde 77 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 112 cm, Højde 9,5 cm |
| Vægt | 19,3 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massivt træ og MDF. B50 x L100 x H77 cm
Varenummer: 3600632
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | , Massivt gummitræ |
| Materiale | , , , , Ben Massivt gummitræ, , , |
| Skuffe | , , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Natur |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 100 cm, Højde 77 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 112 cm, Højde 9,5 cm |
| Vægt | 19,3 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

