
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv fyr, som er lakeret for at forlænge holdbarheden. Hvide ben i massiv fyr. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 235 eller 280 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B90 x L190 x H75 cm
Varenummer: 3670061
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Top Massiv fyr, Stål, Ben Massiv fyr, Stel Massiv birk, Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret, Malet, Bejdset |
| Farve | Natur, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 190 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B90 x L45 cm |
| Afstand mellem ben | 165 cm,52 cm |
| Frihøjde under bord | 66 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 197 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv fyr, som er lakeret for at forlænge holdbarheden. Hvide ben i massiv fyr. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 235 eller 280 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B90 x L190 x H75 cm
Varenummer: 3670061
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Top Massiv fyr, Stål, Ben Massiv fyr, Stel Massiv birk, Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret, Malet, Bejdset |
| Farve | Natur, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 190 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B90 x L45 cm |
| Afstand mellem ben | 165 cm,52 cm |
| Frihøjde under bord | 66 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 197 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



